Wygodne, bezpieczne i posiadające nienaganną prezencję. Ponadto powinno być połączeniem innowacji i klasycznych, sprawdzonych rozwiązań. Najnowsze osiągnięcia techniki zamknięte w solidnej, opływowej sylwetce… to tylko kilka cech, jakie powinno spełniać auto firmowe. Zanim rozmarzymy się na dobre, czas uświadomić sobie, że taki ideał już istnieje.

Alfa Romeo dla biznesu

Jaki powinien być samochód służbowy? Każdy kierowca ma co do tego nieco inne zdanie, istnieje jednak wspólny mianownik, pod który można dopisać każdą, nawet najbardziej wymagającą opcję. Tym mianownikiem jest Alfa Romeo. Nie chodzi jednak wyłącznie o modele aut, które prezentują się i jeżdżą bez zarzutu. Na uwagę zasługuje również moc możliwości w specjalnych programach dedykowanym małym i dużym przedsiębiorstwom. Na czym polega ta współpraca?

Alfa Romeo proponuje najlepsze samochody w swojej klasie dla firm posiadających numer VAT UE bądź umowy agencyjne, a także wszystkim tym, którzy z jazdy samochodem uczynili swoją pracę: przedstawicielom handlowym, kierowcom taksówek czy instruktorom jazdy. W ramach współpracy możliwe jest również skorzystanie z licznych opcji dodatkowych, które ułatwiają zarządzanie flotą pojazdów, wykonywanie przeglądów okresowych lub poszerzanie gwarancji na auto. Wszystko to dostępne jest w ofercie dopasowanej do konkretnej firmy na zasadzie finansowania, leasingu bądź wynajmu długoterminowego.

Zyskaj prestiż i klasę

Jakie auta czekają na osoby, które chcą skorzystać z oferty Alfa Romeo dla biznesu? Solidne, eleganckie i szybkie samochody, które stanowią ewenement w swojej klasie. Mowa m.in. o Giulii, który zachwyca swoją innowacyjnością i bezkompromisowym podejściem do dynamicznej jazdy. Model Business zaopatrzony został w nawigację satelitarna z 6,5-calowym ekranem oraz tylne czujniki parkowania. Oprócz tego posiada bi-ksenonowe reflektory o mocy 35W z funkcją DRL, idealne do jazdy w każdych warunkach.

Najwięcej jednak kryje się w tym, czego nie widać, a co ujawnia się dopiero podczas jazdy. Auto posiada pełen zakres systemów bezpieczeństwa. Wystarczy wymienić tutaj autonomiczny hamulec awaryjny (AEB), zintegrowany system hamulcowy (IBS) czy funkcję rozpoznawania pieszych by wiedzieć, że ten samochód jest stworzony do bezkolizyjnej i pewnej jazdy po mieście. Pozostaje umówić się na jazdę testową i przedyskutować warunki współpracy, by móc cieszyć się prestiżem w postaci Alfy Romeo dla biznesu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ