Transport dużych przedmiotów na terenie Łodzi to często problem równie spory, jak gabaryty towaru. Duże odległości powodują, że prowizoryczne rozwiązania stają się niemal niemożliwe do wykorzystania, a nie zawsze opłaca się wynajmować ekipę transportową. Zawsze jednak można sięgnąć po inne rozwiązanie i wynająć jedynie samochód dostawczy.

Kiedy może przydać się auto dostawcze?
Jeżeli planujemy przeprowadzkę i mamy znajomych, którzy mogą nam pomóc, nie musimy płacić firmie transportowej za przewóz i przenoszenie mebli i pakunków. To szczególnie istotne w przypadku studentów, którzy przeprowadzają się dość często, a z czasem mają już zgromadzony całkiem pokaźny dobytek. W takiej sytuacji wynajem samego auta dostawczego to strzał w dziesiątkę.
Oczywiście auto dostawcze z wypożyczalni może się przydać również firmom, które dysponują własnym samochodem, ale ten znajduje się właśnie w naprawie. W takiej sytuacji możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego ratuje taką firmę przed koniecznością odwołania dostaw do klientów.

Auta dostawcze w Łodzi

W dużym mieście, takim jak Łódź, sytuacji, w których może się przydać auto dostawcze zajdzie się na pewno sporo. Dlatego warto wiedzieć do kogo się w takiej sytuacji zwrócić. Jeżeli zależy nam żeby auto miało wszystkie niezbędne dokumenty i ubezpieczenia, musimy znaleźć profesjonalną wypożyczalnię samochodów, która ma w swojej ofercie również auta dostawcze.

W przypadku Łodzi dobrym adresem do takich poszukiwań jest CK Corp (http://www.ckcorp.pl/), znana i dobrze oceniana wypożyczalnia samochodów osobowych, busów i dostawczych. Firma działa na rynku już od wielu lat, ciesząc się dobrą opinią, co zwiastuje owocną współpracę. Posiada interesującą flotę aut i oferuje dobre warunki swoim klientom.

Wybierając samochód dostawczy z wypożyczalni musimy postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku wypożyczania samochodu osobowego. Powinniśmy sprawdzić wszystkie dokumenty i obejrzeć czy auto nie ma jakichś widocznych uszkodzeń. Generalnie jednak w przypadku profesjonalnej firmy o dobrej renomie nie powinno być kłopotów.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ