Citroen to bardzo popularna marka motoryzacyjna na polskim rynku – i to zarówno wśród samochodów osobowych, jak i użytkowych. Polscy kierowcy cenią Citroeny za wysoki komfort jazdy, nowoczesny design oraz świetny stosunek ceny do jakości wykonania i poziomu wyposażenia. Nic zatem dziwnego, że leasing Citroena budzi duże zainteresowanie wśród przedsiębiorców. Chcąc skorzystać z tej formy finansowania zakupu, zacznij od sprawdzenia serwisów umożliwiających sprawdzenie wysokości raty dla konkretnego modelu oraz konfiguracji samochodu. Dlaczego warto? Sprawdź tych kilka argumentów.

Dostęp do najlepszych ofert w jednym miejscu

Oferty leasingu mogą się znacząco różnić w zależności od tego, kto je przygotował, a także od zdolności negocjacyjnych leasingobiorcy. Trudno sobie natomiast wyobrazić sytuację, w której przedsiębiorca – nienarzekający przecież na nadmiar wolnego czasu – indywidualnie negocjuje warunki z kilkoma czy kilkunastoma dealerami w całym kraju.

Dzięki serwisowi iBemo można sobie tego oszczędzić. Wystarczy wybrać interesującą nas markę, model oraz wybraną konfigurację samochodu, aby w prosty i przejrzysty sposób sprawdzić wysokość raty. Dzięki prostej wyszukiwarce możemy porównać cenę leasingu w zależności od tego, jak skonfigurowana będzie oferta – sami możemy wybrać takie parametry, jak długość leasingu, wysokość wpłaty własnej oraz maksymalną liczbę kilometrów. Tak wybraną ofertę łatwo zweryfikujesz z doradcą. W ten sposób gotowa umowa leasingowa będzie w 100% spełniać oczekiwania przedsiębiorcy pod kątem okresu obowiązywania, wysokości raty, wpłaty początkowej czy kwoty wykupu.

Szczegółowa analiza potrzeb i możliwości przedsiębiorcy

Czy leasing samochodu się opłaca? Jak najbardziej, ale tylko wtedy, gdy warunki leasingu zostaną ściśle dopasowane do indywidualnej sytuacji przedsiębiorcy. Wysyp ogłoszeń o cesji leasingu to często smutny efekt popełnienia błędów na etapie uzgadniania zapisów umowy i przeliczenia się leasingobiorcy.

Chcąc uniknąć podobnych problemów należy bardzo dokładnie przeanalizować dostępne oferty leasingu pod kątem rzeczywistych potrzeb przedsiębiorcy oraz możliwości finansowych jego firmy. To zadanie można sobie uprościć korzystając z serwisów umożliwiających samodzielną konfigurację oferty.  Na iBemo znajdziesz optymalną ofertę, maksymalizując korzyści z leasingu i minimalizując ewentualne ryzyko.

Obsługa od A do Z

Choć procedura udzielenia finansowania w ramach leasingu nie jest specjalnie skomplikowana, to jednak wymaga pewnego zaangażowania po stronie leasingobiorcy. Jeśli nie masz na to wszystko czasu, ponieważ skupiasz się na swoim biznesie (i słusznie), warto sprawdzić na iBemo interesującą Cię konfigurację Citroena i wypłenić formularz kontaktowy. Dzięki temu w dokończeniu procedury pomoże Ci doświadczony doradca.

Z jego pomocą unikniesz uciążliwych formalności, wymiany maili i telefonów z różnymi osobami zaangażowanymi w proces udzielenia leasingu, a także skorzystasz z szeregu usług dodatkowych, włącznie z dostarczeniem samochodu pod drzwi czy wykupieniem umowy serwisowej i pakietu ubezpieczeń. To bardzo wygodne.

Leasing Citroena z iBemo

iBemo to platforma internetowa, która daje bezpośredni dostęp do najlepszych ofert leasingu Citroena i wielu innych marek motoryzacyjnych z Grupy Bemo. Dzięki platformie możesz od ręki sprawdzić ratę i pozostałe warunki leasingu dla interesującego Cię pojazdu. Wszystkie formalności załatwisz w 100% online, włącznie z zawarciem umowy leasingowej.

Modele użytkowe i osobowe Citroena dostępne w aktualnej ofercie leasingu znajdziesz na stronie https://ibemo.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ