Japońska marka Mitsubishi, która powstała w 1917r., słynie z wysokiej jakości samochodów, autobusów a także maszyn budowlanych. Pomimo tej wszechstronności, właśnie samochody osobowe wzbudzają największe zainteresowanie. Właśnie w kierunku Mitsubishi Motors uwagę kieruje wielu auto maniaków. Warto zastanowić się, jakie atuty mają nowoczesne samochody Mitsubishi, jak wypadają na tle konkurencji. 

Co należy wiedzieć o samochodach marki Mitsubishi? 

Wielu klientów, którzy odwiedzają salony samochodowe, zastanawia się nad tym, jaskiej marki pojazd wybrać. Doskonałym rozwiązaniem okażą się nowe samochody MitsubishiW 2016r., kiedy to japoński koncern odsprzedał 34 procent swych udziałów, innemu gigantowi motoryzacyjnemu, Nissanowi. Ten rok był przełomowy dla Mitsubishi, gdyż współpraca pomiędzy tymi dwoma przedsiębiorstwami sprawiła, że obie marki mocno na tym zyskały. Można powiedzieć, że od 6 lat, Mitsubishi produkuje pojazdy, które mają znacznie więcej udogodnień technicznych niż wcześniej, stały się bardziej nowoczesne, co z kolei sprawiło, że kupujący chętniej się na nie decydowali.

Atutami są prostota oraz pojemność, co sprawia, że są to samochody, które wybierają klienci, którzy są już rodzicami. Można powiedzieć, że pojazdy Mitsubishi są uniwersalne, dla każdego kto ceni sobie szyk, elegancję, praktyczność rozwiązań. Wśród udogodnień, które wprowadzono są m.in. reflektory LED, w zderzaku przednim zaczęto montować diody, silnik benzynowy jest niezawodny, niewymagający napraw, wydajny.

Jakie nowe pojazdy Mitsubishi są szczególnie warte uwagi?

Polacy sięgają po nowy model Eclipse Cross PHEV- SUV, który jest modelem coupe z nowoczesnym, unikatowym napędem elektrycznym oraz hybrydowym a możliwością szybkiego ładowania. Jak więc można zobaczyć, marka prężnie się rozwija, podąża ku nowoczesności. Samochód ten z jednej strony jest nowoczesny, z drugiej zaś bardzo mocno odwołuje się do DNA japońskiego giganta motoryzacyjnego, jest awangardowy. Widać, że producent jak zawsze dopracował detale, ponadto skierował swą ofertę do indywidualistów dla których stan środowiska naturalnego nie jest obojętny.

Wielką popularnością cieszy się również nowy model Mitsubishi L200. Pojazd ten to nowy pickup L200 z silnikiem diesla. Model ten spodoba się szczególnie wszystkim tym, którzy wymagają od samochodu niezależności oraz samowystarczalności, które pomogą sprostać najcięższym wyzwanim. Jeśli potrzebujesz przedostać się z miejsca na miejsce, nawet z większym bagażem to właśnie ten model okaże się bezkonkurencyjny. Wielu klientów salonu Mitsubishi decyduje się również na nowy model Space Star, który jest pojazdem niezawodnym, miejskim modelem z segmentu B. Jako jeden z niewielu pojazdów w tym segmencie, Space Star ma automatyczna skrzynię biegów w większości wersji.

Marka Mitsubishi z każdym kolejnym rokiem robi kolosalne kroki naprzód, obecnie można jej całkowicie zaufać, zwłaszcza w przypadku, kiedy jako priorytetowe cele które stawia się przed pojazdem są niezawodność, trwałość, gdyż wszystkim tym cechuje się Mitsubishi.

[Głosów:2    Średnia:1.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ