Przy wyborze fotelika do samochodu należy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Dobrze jest mieć możliwość przetestowania kilku różnych modeli z różnych półek cenowych. Foteliki Baby Design na przykład nie przedstawiają gorszej jakości niż foteliki innych marek, są za to od nich dużo tańsze.

Fotelik Baby Design

Zdarzają się prawdziwe Mercedesy wśród dziecięcych fotelików – których cena to około 2 tysiące złotych. Czy jednak zapewniają one dziecku większe bezpieczeństwo podczas jazdy niż te za 300 złotych? Niekoniecznie, ponieważ bezpieczeństwo to zależne jest od wielu różnych czynników. Fotelik samochodowy Baby Design to przedstawiciel średniej klasy fotelików dziecięcych. Znajdziemy wśród produktów tej marki foteliki dla niemowląt i małych dzieci oraz dla tych starszych. Wszystkie spełniają niezbędne standardy bezpieczeństwa podczas jazdy – czy zatem warto przepłacać?

Foteliki samochodowe Baby Design

Kupując fotelik warto nie kupować „na zapas” fotelika dobrego i dla kilkumiesięcznego niemowlaka, i dla dziesięciolatka. Lepszym rozwiązaniem jest kupno fotelika tańszego, który po osiągnięciu odpowiedniego wzrostu i wagi dziecka wymieni się na model „piętro wyższy”. Kupując Baby Design fotelik w przedziale wagowym 9-18 ok, a potem 15-36 kg nie wydamy na nie więcej, niż kupując jeden fotelik 9-36 kg. Zapewnimy za to wygodę podczas jazdy swojemu dziecku, które w różnym tempie może osiągać różne parametry wzrostu i wagi. Dzięki temu uda się dostosować rozmiar fotelika maksymalnie do wieku dziecka.

Foteliki samochodowe Baby Design dostępne są w sklepie internetowym abcdomu24.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ