Wynajem samochodu na wakacje nie musi być bardzo drogi! Teraz można skorzystać z atrakcyjnej oferty wypożyczenia pojazdu na minuty. Jak to działa?

Najczęściej wynajem samochodów kojarzymy z koniecznością odwiedzenia wypożyczalni i skomplikowanymi formalnościami. Przeważnie także myślimy, że pojazd użytkujemy w rozliczeniu dziennym. Teraz jednak do dyspozycji jest także jeszcze jedna opcja – car sharing, czyli wynajem auta na minuty.

Co to jest car sharing?

Usługi car sharingowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie. Obecnie można korzystać z nich również w Polsce. W taki sposób prowadzony jest wynajem aut z 4mobility – wypożyczalnią działającą obecnie w Warszawie oraz w Poznaniu.

Car sharing, czyli system współużytkowania samochodów działa na podobnej zasadzie jak wynajem rowerów miejskich. Samochody są wypożycza się za pośrednictwem specjalnej aplikacji, przez którą dokonujemy ich rezerwacji oraz otwarcia i zamknięcia. Wynajem prowadzony jest w rozliczeniu minutowym i za przejechane kilometry, wobec tego w ogólnym rozrachunku jest tańszy niż korzystanie ze zwykłych wypożyczalni oraz z taksówek.

Samochód można wynająć w dowolnym momencie – wystarczy wybrać pojazd z najbliższej lokalizacji na mapie, a po zakończonej jeździe zaparkować go w jednym z wyznaczonych punktów.

Car sharing – idealny wybór na wakacje

Ze względu na swój model wynajmu car sharing jest doskonałym wyborem na wakacje. Dzięki tej usłudze podróżujący mogą korzystać z samochodów jeszcze prościej, zawsze wtedy, gdy są one potrzebne.

Nie trzeba przy tym martwić się od ubezpieczenie, przeglądy czy nawet o tankowanie paliwa, ponieważ auta są od razu zatankowane. Gdy trzeba będzie zatankować samochód, wystarczy skorzystać z karty paliwowej czekającej w schowku.

Obecnie wynajem aut z 4mobility to najkorzystniejszy wybór dla osób chcących korzystać z samochodów w Warszawie i w Poznaniu na dogodnych dla siebie warunkach – gdy auto potrzebne jest tylko na krótki czas, a nie na cały dzień, to najbardziej opłaclna usługa dla turystów i nie tylko.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ