Potrzebujesz napinacz do plandeki typu firanka? Zajrzyj na stronę www.twojepasy.pl i sprawdź ofertę!

Plandeka typu firanka, to jedna z najpopularniejszych form obudowania naczepy tira. Nazwa wzięła się stąd, że podczas załadunku czy rozładunku, plandekę można swobodnie przesuwać – niczym firankę w oknie. Dzięki swojej niewielkiej wadze oraz bardzo dużej wytrzymałości, pozwala na bezpieczny transport wielu towarów na całym świecie.

Dlaczego taka plandeka jest tak chętnie montowana do tira? Ponieważ pozwala na załadunek/rozładunek z trzech stron jednocześnie:
– z boku – poprzez rozsunięcie bocznej plandeki;
– z tyłu – poprzez dwuskrzydłowe drzwi;
– z góry – poprzez rozkładany dach.

Takie rozwiązanie cieszy się dużym uznaniem, gdyż pozwala na załadunek czy też rozładunek z wykorzystaniem wózka widłowego – co przyspiesza i ułatwia cały proces obu stronom.

Plandeka zamocowana jest na stalowym stelażu za pomocą przesuwnych kłonic. By wzmocnić jeszcze bardziej mocowanie, można zastosować specjalny napinacz do plandeki. Dzięki niemu, plandeka będzie odpowiednio naprężona a tym samym będzie idealnie przylegać do stelażu. Warto jest zatem zainwestować w co najmniej 3x napinacz do plandeki, który można zakupić w sklepie twojepasy.pl, by każdą część móc odpowiednio zabezpieczyć.

Należy jednak pamiętać, by zabezpieczyć nie tylko samą plandekę ale przede wszystkim transportowany ładunek. Do tego celu trzeba wykorzystać odpowiednie pasy transportowe, które pozwolą na bezpieczny przewóz do miejsca docelowego.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ