Firma Farmtrac to jeden z największych polskich producentów ciągników rolniczych. Funkcjonuje na rynku od 17 lat i dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada w ofercie najlepsze maszyny rolnicze. Farmtrac posiada rzesze zadowolonych klientów indywidualnych – rolników, gospodarzy oraz osób wykorzystujących ciągniki do celów transportowania lub innych. Framtrac jest bardzo rozpoznawalną firmą maszyn rolniczych, a jego produkty są popularne również na rynkach europejskich.

Oficjalnym dealerem Farmtrac obecnie jest sklep TwojaZagroda.pl, który głównie działa na Podlasiu. Proponuje zakup wszystkich maszyn rolniczych produkowanych przez Farmtrac. Współpraca Farmtrac z TwojaZagroda.pl niesie dużo obustronnych korzyści i sprawia, że rolnictwo jest jeszcze bardziej przyjemniejsze i komfortowe.

Początki Farmtrac

Firma Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. narodziła się w 2000 roku i zajmuje się przede wszystkim produkcją ciągników rolniczych. Ciągniki rolnicze od Farmtrac odznaczają się prostą i niezawodną konstrukcją, która umożliwia dokonywanie szybkich napraw i konserwowania maszyn. Pierworodnym ciągnikiem rolniczym Farmtrac był Escorts 335 powstał dzięki odwzorowaniu ciągnika rolniczego Ursus C 330.

Firma Farmtrac chętnie i wielokrotnie brała udział w targach rolniczych np. na targach Agrotech, gdzie przedstawiała ciągniki rolnicze:

 • Farmtrac 685 DT
 • Farmtrac 690 DT
 • Farmtrac 9120 DT

Również ważnym wydarzeniem dla firmy  Farmtrac były targi Agro Show w Bednarach w 2011, na których zaprezentowała dwa ciągniki:

 • Farmtrac 7100 DT
 • Farmtrac 7110 DT

Współcześnie produkty Farmtrac w bogatej ofercie można dostać u dealera TwojaZagroda.pl. W sklepie TwojaZagroda.pl można zakupić około 20 różnych modeli ciągników Farmtrac, które można podzielić na trzy serię: Europeline IIIA, Europeline III B i Heritage. Maszyny rolnicze Farmtrac bardzo chętnie nabywane są przez rolników, którzy chcą mieć pewność, że ich ciągniki posiadają niezawodną konstrukcję, zużywają małą ilość paliwa oraz nie generują wysokich kosztów utrzymania.

Oficjalny dealer Farmtrac – TwojaZagroda.pl

TwojaZagroda.pl stała się pierwszym oficjalnym dealerem Farmtrac na Podlasiu. W sklepie można zakupić całą ofertę maszyn Farmtrac po dobrych i promocyjnych cenach. Dodatkowo sklep umożliwia finansowanie oraz możliwość negocjacji cen.

Każdy zainteresowany klient może umówić się na spotkanie i skorzystać z niezobowiązującej prezentacji wybranego modelu ciągnika, a także z darmowej jazy testowej. Sklep TwojaZgroda.pl często wprowadza atrakcyjne promocje zachęcające do zakupu np. przy zakupie ciągnika Farmtrac, ładowacz czołowy Metal-Fach można kupić do 50% taniej.

TwojaZagroda.pl oprócz tego, że jest dealerem Farmtrac zajmuje się sprzedażą części do ciągników oraz maszyn rolniczych. Posiada szeroki asortyment przeróżnych elementów do Ursusa, Zetora, kombajnów, opryskiwaczy, rozrzutników i innych maszyn. W ofercie sklepu TwojaZagroda.pl na pewno można zakupić:

 • części do modeli Ursus C-330, C-360 czy C-385 – ciągników, które są nadal bardzo popularne
 • części do kombajnu Bizona czy maszyn Sipmy
 • części do maszyn uprawowych takich jak : brona zębata, agregat uprawowy, sadzarka, kopaczka, siewnik, pług, kosiarka
 • liczne akcesoria oraz narzędzia przydatne w domowych warsztatach np. narzędzia Stalco, kleje, silikony, łożyska, chemia warsztatowa
 • akcesoria BHP i bezpieczną odzież (bluzy, spodnie, buty, kurtki, okulary, rękawice)
 • elementy pomocnicze dla spawaczy oraz malarzy
 • różne rodzaje osprzętu i dodatków rolniczych (folia, siatka, sznurek, ogrodzenie pastwisk, akumulatory, lampy, żarówki)
 • paski klinowe, oleje i smary, opony

Przyjemne i łatwe zakupy w sklepie TwojaZagroda.pl

Sklep Twoja.Zagroda.pl jest chętnie wybierany przez rolników, którzy ufają dobrym i sprawdzonym markom. Właśnie w nim mogą zakupić oryginalne maszyny rolnicze i potrzebne części zamienne. Sklep doceniany jest głównie za szeroki wybór produktów, fachową obsługę oraz możliwość kontaktu telefonicznego (czynnego przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu).

Podczas rozmowy telefonicznej każdy z klientów może zapytać o pewne niejasności i szybko dowiedzieć się jak wygląda sytuacja. Oprócz tego pracownicy sklepu TwojaZagroda.pl chętnie służą radą i potrafią podpowiedzieć każdemu rolnikowi, w jakie produkty powinien się zaopatrzyć. Telefoniczne można również złożyć zamówienie i ustalić jego szczegóły.

Sklep TwojaZagroda.pl mocno ułatwia klientom płatności i umożliwia płacenie za wybrany towar przy pomocy PayU, standardowego przelewu lub opcji dostawy za pobraniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ