BMW to renomowana marka samochodów, ciesząca się szczególną popularnością w Europie. Są to samochody kojarzące się z najwyższą jakością. Zawdzięczają to wyjątkowemu zaangażowaniu pracowników, którzy dbają o to, by reprezentowała ona wyjątkowe standardy. Nasze zespoły składają się z  wykwalifikowanych techników, doradców i wielu innych osób, dzięki którym w ręce klientów trafiają najlepsze produkty.

Dystrybucję traktujemy z równą pieczołowitością, co proces produkcji po to, by umożliwić naszemu konsumentowi wybór idealny dla niego. Dlatego też niezwykle ważnym stanowiskiem u nas jest doradca klienta. Praca u dealera BMW to fantastyczne doświadczenie dla każdego miłośnika samochodów. Jeżeli posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne, potrafisz rozmawiać z ludźmi, podejmować szybkie decyzje i możesz pochwalić się szeroką wiedzą o samochodach, będzie to praca idealna dla Ciebie. Poszukujemy ludzi otwartych, potrafiących pracować w zespole i doskonale radzących sobie w relacji klient-sprzedawca. W zamian za zaangażowanie oferujemy poznanie najgłębszy tajników marki premium, jaką jest BMW oraz intensywny rozwój kariery.

Praca u dealera BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/) pozwala na bardzo szybki rozwój. Zdajemy sobie sprawę, że zwiększanie kwalifikacji pracowników jest niezwykle ważne, dlatego wysyłamy ich na specjalistyczne szkolenia, na których zdobywają oni bardzo cenne umiejętności. Ponadto, pracując u nas zyskujesz kontakt z najlepszymi specjalistami z branży, którzy uzupełnią Twoją wiedzę o wszelkie niezbędne fakty związane z naszą marką.  Jakie będzie Twoje zadanie? Otóż dążymy do tego, by sprzedać klientowi produkt, który będzie mu potrzebny i z którego będzie on zadowolony.  Zadaniem doradcy klienta jest poznanie jego szczególnych preferencji i potrzeb. Na podstawie tego musisz zaproponować naszemu klientowi coś, co go w pełni zachwyci i zachęci do użytkowania. Doradcy klienta to niezwykle cenni członkowie zespołów. To oni są fundamentem, na którym buduje się relacja firmy z konsumentami. Jeżeli pragniesz dołączyć do wyjątkowego zespołu doradców, koniecznie przystąp do rekrutacji. Gwarantujemy Ci pracę z godziwym wynagrodzeniem, we wspaniałej atmosferze, z możliwością rozwoju.

Rekrutację prowadzi profesjonalna firma ManPower Group. To ona jest pośrednikiem między nami, a przyszłymi pracownikami. Złóż swoje CV we wskazanym miejscu i wykaż się swoimi najlepszymi umiejętnościami. Dołącz do wykwalifikowanego zespołu i ciesz się pracą w jednej z najbardziej prestiżowych firm samochodowych na świecie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ