Audi w leasingu? Doskonały pomysł dla właściciela biznesu

0
843

Leasing samochodu to jedna z najkorzystniejszych możliwości, jakie otwierają się przed każdym właścicielem przedsiębiorstwa. Umożliwia on wejście w posiadanie pojazdu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, rozłożonej na przystępne raty. Poznaj bliżej te możliwości i zostań właścicielem nowego Audi.

Dlaczego warto sięgnąć właśnie po Audi?

Audi to niemiecki producent samochodów osobowych, który należy obecnie do grupy Volkswagen AG. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1909 roku przez Augusta Horcha, a największą sławę zdobyło, kiedy w latach 1912-1914 trzy razy z rzędu samochody tej marki wygrały wyścigi w Międzynarodowym Rajdzie Alpejskim w Austrii.

W czasie wieloletniego rozwoju Audi zyskało sobie uznanie na całym świecie nie tylko za sprawą swoich wysokiej klasy samochodów osobowych, ale także doskonale sprawujących się na drogach samochodów sportowych. W swoich modelach wprowadza liczne innowacyjne rozwiązania technologiczne, które z jazdy czynią niezapomnianą przyjemność.

Modele Audi odznaczają się różnorodnymi funkcjami i wygodą, które trudno przecenić. Wśród wprowadzanych innowacji warto wspomnieć choćby o rozwiązaniu quattro, czyli doskonale znanym nam napędzie na cztery koła, który zadebiutował właśnie w fabrykach tej niemieckiej marki. Na uwagę zasługują także osiągi silników, stosowanych przez Audi. Między innymi dzięki nim auta te osiągają raz po raz zwycięskie wyniki w sportach motorowych.

Wiedząc to wszystko, a także doceniając niezapomniany komfort i wszystkie elementy ułatwiające poruszanie się po drodze, na pewno nie masz już wątpliwości, że warto sięgnąć po Audi. Z takim samochodem każda przejażdżka będzie prawdziwą przyjemnością. Jego luksusowy wygląd z kolei podkreśli twój status społeczny i pozytywnie wpłynie na opinie osób, z którymi będziesz spotykał się jako właściciel prywatnego przedsiębiorstwa.

Jak działa leasing?

Leasing to rozwiązanie idealne dla właścicieli przedsiębiorstw, które pozwala im w łatwy sposób, bez zaciągania poważnego kredytu, wejść w posiadanie odpowiednich samochodów. Łączy ono cechy wypożyczenia auta oraz tradycyjnego kredytu. Dzięki jego wybraniu można więc cieszyć się wymarzonym modelem auta już w krótkim czasie po podpisaniu umowy, a jednocześnie ponoszone koszta są naprawdę niewielkie.

Leasing pozwala rozłożyć cenę samochodu na przystępne raty, które spłacać będziesz, jednocześnie korzystając ze swojego Audi. Umowa leasingowa jest stosunkowo krótka – najczęściej obejmuje 2-3 lata. Po tym czasie masz dwie możliwości: możesz zakończyć ją, decydując się na nawiązanie nowej umowy, albo wykupić użytkowane dotąd auto, stając się jego jedynym właścicielem.

To atrakcyjne, opłacalne rozwiązanie jest także w pełni bezpieczne, gdyż umowę zawierasz z poważnym dealerem. W efekcie nie musisz obawiać się o poniesienie kosztów związanych z nieprzewidzianymi opłatami czy o oszustwo.

Wybierz idealny leasing dla siebie

Jeśli zdecydowałeś się na leasing audi, kalkulator pozwoli ci szybko przekonać się, jakie masz możliwości: jak długi będzie okres trwania umowy, a także jakie raty przyjdzie ci płacić. Co najważniejsze, szczegóły możesz bez problemu omówić z konsultantem – wystarczy jedynie zamówić kontakt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ