Dla motocyklisty poza samą maszyną, ubiorem i kaskiem bardzo ważne i często pomocne okazują się liczne akcesoria i warto im poświęcić kilka słów. Zacząć tu wypada od tego, że nawet te różne większe, czy nawet mniejsze kompozyty i dodatki powinny być wykonane starannie, spełniać tak swoją rolę, jak i określone normy, a użyte do nich materiały, najlepiej jeżeli należą do gamy tych z najwyższej półki. Dlatego to bardzo ważny może okazać się sprawdzony i renomowany producent. Takim na pewno jest sw motech. Propozycja tego producenta jest bardzo szeroka i niezwykle ciekawa.

Duży wybór produktów dla każdego

Wśród produktów wartych uwagi warto zacząć od uzupełnień powierzchni bagażowej motocykla. Zatem ważnym dodatkiem są tu kufry motocyklowe. Jest to szeroki wybór produktów, a wśród nich także zamki i klucze, wszelkiego typu pokrywy, czy nawet ekologiczne torby, a wszystko to wykonane z najlepszej klasy materiałów, z wykorzystaniem wielu technologii, nie tylko podtrzymujących wytrzymałość akcesoriów. Wspomniane torby wykonane są z materiałów wodoodpornych, niewrażliwych na skoki temperatur, dodatkowo z wykonanymi laserowo spawami. To tak zwane torby kufrowe, tak na tył, jak i boki Oczywistym jest, że producent nie zapomniał też chociażby o torbach biodrowych. Jednak sw motech to również tak zwane crashbary. Dla laika pojęcie zupełnie obce, a niezwykle istotne w konstrukcjach jednośladów. Są to bowiem specjalne osłony na baki i owiewki. Pomimo, że wiele motocykli posiada  gmole, to jednak te od SW-Motech są tu ich uzupełnieniem i jeszcze skuteczniejszym wzmocnieniem. Warto nadmienić, że produkt ów wykonano z mocnej stali i dodatkowo pomalowano proszkowo, by zapobiegać korozji. Co ciekawe w tym przypadku mówi się o różnych konstrukcjach w zależności od typu motocykla.
motor

SW Motech – marka ceniona przez wielu

Niemiecki producent, który to obecny jest na wielu rynkach światowych, w tym także mający swoich dystrybutorów w Polsce, posiada w ofercie wszelkiego typu uchwyty i mocowania, pokrowce, zapalniczki adaptery, najróżniejsze zabezpieczenia, przedłużenia stopek, handbary, czy choćby stelaże. To jednak nie wszystko, co oferuje sw motech. Nie sposób bowiem nie wspomnieć o bardziej zaawansowanych podzespołach do motocykli. Przykładem są tu chociażby moduły do kierownic. Nie sposób też pominąć drobne części stanowiące światła Off-Road. Praktycznie przy wykorzystaniu produktów wspomnianej tu firmy można znacząco wpłynąć zarówno na jakość komponentów maszyny, jak i jej wygląd. Trudno tu wymienić choćby część wyposażenia motocykla ( poza silnikiem), która to nie mogłaby być zmieniona, czy ulepszona akcesoriami omawianej firmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ